Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської міської ради Донецької області

  





Вєтрова Юлія Сергіївна

План – конспект уроку англійської мови, 8 клас

Тема уроку: Музика у нашому житті.

Мета: Створити умови для розвитку самостійної, творчо мислячої особистості;

активізувати мовленнєву діяльність;

Формувати вміння працювати в команді, допомагати один одному.

Корегувати вимову,збагачувати словник

Задачі:

Освітні: організувати діяльність учнів з повторення і активізації лексичного матеріалу теми; удосконалювати вміння і навички говоріння, аудіювання, читання та письма. Навчати презентувати свою роботу.

Розвиваючі: розвивати логічне мислення, активність, увагу, пам'ять; сприяти формуванню комунікативних навичок і умінь, пізнавального інтересу до даної теми; розвивати вміння розуміти зміст іншомовного тексту, виділяти необхідну інформацію.

Виховна: сприяти вихованню шанобливого, толерантного ставлення до іншої культури; виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови.

Корекційна: збагачувати словник, коригувати вимову

Тип уроку: комбінований

Оснащення уроку: записи пісень, картки із завданнями, підручник.

“Music is the universal language of the world” (H.Longfellow)

  1. Організаційний момент

Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Greeting 1. Вітання. T.: Good morning, children! Ps: Good morning , teacher! T: I think you are ready for our lesson and have a good mood. Our lesson is dedicated to music. It is impossible to live without it, it follows us everywhere, it is in our hearts, feelings and souls.

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку. T: Today we are going to revise different styles of music, music tastes , practice our listening, reading and speaking.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу. Look at the wordclouds and on the board, please. Read the topic of our lesson: “Music in our life”.

ІІ. Основна частина уроку

Check up

Vocabulary

What music styles do you know? I see you know a lot of music styles

 H1. You’ll hear 6 pieces of music. Listen to them one by one and guess what kind of music it is or who is singing the song, the name of the song or what musical instrument is used.

Answers:

A. Classical music.

B. Pop music.

C. Electro music.

D. Rock music.

E. Rap music.

H. Jazz.

What instruments have we learnt? Name them, please.

H2. Choose the words according to the kind of instruments. The first group will choose stringed instruments, the second- wind instruments, the third – percussion and keyboard instruments

Answers:  

   The first group: a kobza, a guitar, a violin, a cello, a bandura, a double bass.

   The second group: a flute, a French horn, a saxophone, bagpipes.

    The third group: a xylophone, a drum, a piano, an organ, an accordion.

 Speaking

T: As far as you know music may be different. I see you like music and now it’s time to talk about music. Please, make up the dialogues (ex. 2 p.97).

 

Reading.

Read the texts in your groups and translate them (ex.4 p.98).

               Writing

             Make a poem     

            Look at exercise and try to write your own rap and read it.

                  My rap

                   ____________ is my name
                   ____________ is my game
                  ____________ is my land
                  And ________ is my favourite band

 

 

III. The concluding part of the lesson.

  1. Summing up

H1. So, we’ve seen that music plays the great role in our life: it helps us doing everyday activities; expresses our emotions, rises up our mood when we’re sad; refreshes our body and soul when we’re tired and exhausted.

H2. Music makes us sing and dance, cry and laugh. It’s the unlimited world created at first by nature and then by inspiration of composers and musicians.

T. Did you enjoy our lesson? Was it interesting for you? What did you like?

Ps. We liked interesting tasks and songs and new useful information about music and dances.

  1. Let’s sing the song for today “Have a nice day”.
  1. Marks
  2. Home task. Write the composition about the role of music in your life.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Математично-англійська подорож з мультяшними героями. (Інтегрований урок: математика та англійська мова у 2 класі)

 

25.09.2020                                                     

         

Тема. Узагальнюючий урок. Натуральні числа 1 – 10 і число 0. Повторення числового ряду.

Мета: Предметні компетентності: узагальнити й систематизувати знання учнів, сприяти закріпленню знань та умінь додавання та віднімання чисел від 1 до 10, числа 0, відпрацювати обчислювальні навички англійською мовою;

Ключові компетентності:

- уміння вчитися: формувати в учнів уміння виконувати настанови вчитися, доводити роботу до кінця;  сприяти розвитку розумових логічних операцій і процесів мислення; розвивати здатності утримувати в пам’яті невеликі порції інформації, навички каліграфічного письма;

- комунікативна: формувати навички співробітництва, розвивати вміння висловлюватися та активно слухати; розвивати мовлення школярів; виховувати працьовитість;

- інформаційна: розвивати вміння учнів працювати з роздавальним матеріалом, відтворювати інформацію з елементами логічного опрацювання матеріалу;

- соціальна: розвивати вміння працювати в команді; виховувати старанність, почуття дружби і взаємодопомоги.

Обладнання: презентація, роздатковий матеріал, кольорові олівці, план уроку в малюнках

Очікувані результати:

  • особистісні: розвиток уваги та пам’яті; прагнення до активного мислення; формування вміння об’єктивно оцінювати свої досягнення;
  • міжпредметні: формування здатності бачити взаємозв’язок між різними предметами;
  • предметні: формування навичок усного мовлення; розвиток і вдосконалення обчислювальних навичок.

Вид уроку: інтегрований урок (урок закріплення)

 

Перебіг уроку

  1. Організаційний момент. Постановка задач, мотивація учнів.

Вчитель математики: Доброго дня, любі діти та гості.

Вчитель англійської мови: Good afternoon, dear children.

 

Пісенька- привітання на англійській мові

Вчитель математики: Тема  нашого уроку – це повторення числового ряду, натуральних чисел від 1 до 10, числа 0. На уроці ми закріпимо знання та уміння додавати та віднімати числа від 1 до 10 та числа 0, відпрацюємо обчислювальні навички англійською мовою, виконаємо вправи. Але це буде незвичайний урок. Він буде проходити і на англійській, і на українській мовах. І проводити цей урок будуть два вчителі. Англійську мови ви почали вивчати тільки у цьому році, але я впевнена, що ви впораєтесь добре. Також до нас в гості будуть приходити різні мультяшні та казкові  герої,  які принесуть свої  завдання. І так, розпочнемо наш незвичайний урок.

Вчитель англійської мови: Don’t worry. Good-luck.

  1. Закріплення та систематизація знань.

2.1. Творче використання навичок (проблемні завдання)

 

Завдання від Емоджі - гра «Вибір»

 

Вчитель математики: А тепер, діти, гра «Вибір». На парті – різні цифри. Вам треба вибирати ту цифру, яку я назву  (на столі картки з цифрами)

 

Вчитель англійської мови: Children, let’s play a game. Who will be the first? (на столі картки з цифрами)

 

Take number 6, 1, 8, 5, 3, 2, 7, 4, 9, 10.

2.2. Завдання від Тачок «Математичний диктант»

• Запишіть підряд усі числа від 7 до 10.

• Запишіть у зворотному порядку числа від 8 до 5.

• Перший доданок — 4, другий доданок — 1. Чому дорівнює сума?

• Від 9 відняти 1. Запишіть відповідь.

• Від 7 відняти 7. Запишіть відповідь.

• На тарілці лежало 8 пиріжків. Під час обіду всі пиріжки з’їли. Запишіть, скільки пиріжків залишилося на тарілці?

 

Вчитель математики: діти, тепер обміняйтесь зошитами, візьміть простий олівець, я буду читати відповіді, які на екрані, а ви перевіряти написане (взаємоперевірка) (слайд 1).    ( 7, 8, 9, 10, 8, 7, 6, 5, 5, 8, 0, 0). В кого все правильно поставте на полі плюс, а в кого є помилки - мінус.

 

2.3. Геометричний матеріал. Робота в парах

Завдання від ЛЄГО «Геометричний слон»

 

 

 

 

 

Вчитель математики: діти, зараз попрацюємо в парах. На партах лежать листочки з тваринкою. Як називається тваринка? (слон)

 

Вчитель англійської мови:       elephant

 

Вчитель математики: Я називаю колір і геометричну фігуру, а ви шукаєте її і зафарбовуєте. (трикутник – синій, круг великий – рожевий, круг маленький – зелений, чотирикутник – коричневий)

                                                      

Фізкультхвилинка рухова на англійській мові

 

3. Систематизація знань.

 

3.1. Вчитель математики:А тепер, діти, порозв’язуємо веселі задачки на українській та англійській мовах (слайд 2).

Завдання від Смішариків «Веселі задачки»

 

Вдома у їжа грали в хованки три ведмежа.

Один під ліжко ледве вліз.

А скільки втекло в ліс?

3 – 1 = 2

Вчитель англійської мови: and now in English, please:

Three minus one is two.

                                                                       

3.2. Вчитель математики:

Чи всі тут курчатка, дітки?

Треба рахувати швидко.

2 – на грядках, 2 – в житі.

Швидко нам допоможіть.

2 + 2 = 4

Вчитель англійської мови: and now in English, please:

Two plus two is four

 

3.3. Вчитель математики:

5 товстеньких кошенят,

Що дають їм, все їдять.

Ще один сметану з їв,

Порахуйте всіх котів.

5 + 1 = 6

Вчитель англійської мови: and now in English, please:

Five plus one is six

 

3.4. Вчитель математики: на екрані вийшов ряд цифр

2 4 6

Яких чисел немає? (1, 3, 5, 7, 8, 9, 10)

 

Фізкультхвилинка для очей і пальчиків

 

4.1.Вчитель математики: Які ви молодці! Виконали правильно всі завдання. А тепер, діти, давайте ще раз повторимо всі цифри та згадаємо числа на українській та англійській мовах:

(презентація з кошенятами, від 1 до 10) (слайд 5)

Вам на українській та англійській мовах треба порахувати кошенят.

 

5. Підсумок уроку. Рефлексія (підведення підсумків)

5.1. Метод «Мікрофон»

— Які завдання виконували на уроці?

— Які з них здалися легкими? Які — складними?

 

5.2. Самооцінка

Вчитель математики: Ну що ж, діти, ми дуже сподіваємось, що вам сподобалось наше незвичайне заняття. Оцініть свою роботу, підіймаючи картки та аналізуючи (самооцінка). Дякуємо вам за урок.

Вчитель англійської мови: The lesson is over. I wish you good luck. Good bye.