2021-2022 навчальний  рік

Завдання  надсилати  на  вайбер  0950313457

Телефон  0950313457

17.11.2021р.

Тема. Закріплення  деталей  аплікації.

Завдання.ІБЖД.  Прикріпити  деталі  аплікації до  тканини.

Повторити  виконання  шва  "вперед  голкою"

переглянути  відео  за  покликанням

03.11.2021р.

Тема. Виготовлення  деталей  аплікації.Різання.

Завдання. Провести  розкрій  деталей  аплікації. Знати  способи  механічного  з'єднання  деталей (зв'язування,  зшивання,  склеювання,  на  цвяхах)

27.10.2021р.

Тема. Технологія   виготовлення  аплікації  з волокнистих  матеріалів.

Завдання. Знати   послідовність  технологічних  операцій  виконання  аплікації,

способи   розмічання ( за  шаблоном, через  копіювальний  папір).

Підготувати  волокнисті  матеріали  для  виготовлення  аплікації

Побутові електроприлади.  Безпечне користування побутовими електроприладами. Загальні правила користування побутовими електроприладами.

Завдання. Знати правила  безпеки  при   користування  побутовими приладами.Надання першої допомоги  у разі ураження електричним струмом.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРИ КОРИСТУВАННІ ЕЛЕКТРОПРИЛАДАМИ:

1. Перед вмиканням електроприладу необхідно візуально перевірити електрошнур на наявність механічних пошкоджень.
2. Електроприлад повинен бути надійно заземлений згідно з правилами установки приладу.
3. Забороняється працювати з електроприладом вологими руками.
4. Не можна залишати електроприлад без нагляду на довгий час, після закінчення роботи перевірити, чи все вимкнено.
5. Не можна користуватися електроприладами без нагляду дорослих.
6. При виявленні або виникненні несправності в електроприладі негайно викликати електрика, що обслуговує прилад.
7. Категорично заборонено виконувати будь-які ремонтні роботи самостійно.
8. Не користуватися саморобними електричними приладами.
9. Якщо в квартирі полум’я, або чути запах диму, горілої ізоляції, потрібно негайно повідомити про це дорослим.
10. Якщо вдома нікого немає, негайно телефонуйте за номером 01; потім кличте на допомогу сусідів.
11. Ніколи не гаси електроприлади водою.

НАДАННЯ ПЕРШОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ У РАЗІ УРАЖЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМ СТРУМОМ

Рятування життя людини, ураженої струмом, у багатьох випадках залежить від швидкості та правильності дій осіб, що надають допомогу. Передусім потрібно якнайшвидше звільнити потерпілого від дії електричного струму. Якщо неможливо відключити електричне обладнання від мережі, потрібно одразу звільнити потерпілого від струмоведучих частин, не торкаючись при цьому потерпілого.
Заходи до лікарської допомоги після звільнення потерпілого від струму залежать від того, в якому він стані. Допомогу потрібно надавати негайно, якщо можливо — на місці події, одночасно викликавши медичну допомогу. Якщо потерпілий не знепритомнів, потрібно забезпечити йому на деякий час спокій, не дозволяючи рухатися до прибуття лікаря. Якщо потерпілий дихає нечасто і судорожно, але прослуховується пульс, потрібно негайно зробити йому штучне дихання. У разі зупинки дихання, розширенні зіниць і посинінні шкіри потрібно робити штучне дихання і непрямий масаж серця. Надання допомоги зображено на рис.

Прибирання квартири – пилосмок; сушіння волосся – електрофен; а ще – електрочайник, електрична плитка, кавомолка, пральна машина, холодильник, телевізор, відеомагнітофон… Навіть уявити важко, як би ми могли без них обійтись ! Будь це суперсучасне житло або одна кімната в хрущовці, не може існувати без електрики — це буде просто необлаштована коробка. Адже електроенергія цілодобово сприяє створенню комфорту і благ, без яких ми вже не мислимо своє життя.Але цей звичний стан в будь-який момент може бути порушено з перебоями в подачі електрики. Кожен з нас не раз відчував нервозність і дискомфорт при відключенні цієї життєвої артерії. Тому необхідно постійно стежити за функціональним станом електричної системи на всіх рівнях, і не в останню чергу в своїй квартирі чи будинку. І не варто в цілях економії або з інших міркувань, чекати, коли електропроводка чи інші побутові прилади повністю вийдуть з ладу. Заміну зношеної або пошкодженої проводки, розеток, вимикачів, необхідно виконати завчасно. Періодично перевіряйте надійність контактних з’єднань електропроводки, електричних приладів що вмикаються в розетки, цим ви знайдете спокій і впевненість у тому, що пожежа від короткого замикання у вашому помешканні, чи вихід з ладу електроприладів не буде загрожувати, а електропостачання ваших помешкань буде надійним.

Завдання. Повторити ІБЖД. Продовжити роботу над проєктом . Виготовити зачіску для ляльки-мотанки

Об’єкт  проєктної  діяльності  «Букет квітів»

Основна технологія: Технологія виготовлення виробів з бісеру

Додаткова технологія: Технологія виготовлення штучних квітів.