Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів

Освітня програма Ганнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської міської ради

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

Освітня програма – це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом загальної середньої освіти для досягнення учнями результатів навчання. Основою для розроблення освітньої програми є Державний стандарт загальної середньої освіти відповідного рівня.

Типові освітні програми для 1-2 класів НУШ

Навчальні програми 5-9 класів

Українська література

Інформатика для учнів 5-9 класів, які вивчали інформатику у 2-4 класах

Інформатика для учнів 5-9 класів

Іноземні мови

Зарубіжна література

Мистецтво

Трудове навчання

Природознавство

Основи здоров'я

Фізична культура

Правознавство

Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою (початок вивчення з 1 класу)

10-11 класи:

Українська мова Рівень стандарту

Українська література Рівень стандарту

Історія України (Рівень стандарту). Історія: Україна і світ. Історія України: всесвітня історія.(інтегрований курс)

Громадянська освіта (інтегрований курс)

Зарубіжна література Рівень стандарту

Захист Вітчизни Рівень стандарту

Іноземні мови

Інформатика Профільний рівень

Математика Рівень стандарту

Технології Рівень стандарту

Фізична культура Рівень стандарту

Хімія Рівень стандарту

Фізика і Астрономія 10-11 (авторський колектив під керівництвом Ляшенка О. І.)

Біологія і екологія 10-11 Рівень стандарту

Географія 10-11 класи (Рівень стандарту)

Початкова школа

–   для 1-2 класів – за Типовою освітньою програмою, розробленою під кервництвом Р. Б. Шияна, затвердженою наказом МОН України від 21.03. 2018 р. №268

– для 3-4-х класів  – за Типовою освітньою програмою закладів загальної середньої освіти І ступеня, затвердженого наказом МОН України від 20.04. 2018 р. № 407, таблиця 2.

Основна школа

– для  5 –9 –х  класів – за Типовою освітньою програмою закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, затвердженою наказом МОН України від 20.04. 2018 р. №405, таблиця 12

– для  10-11 класів - за Типовою освітньою програмою закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затвердженою наказом МОН України від 20.04.2018 р. №408, таблиця 2.