Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

1 клас НУШ обладнаний: персональний комп'ютер форм-фактора ноутбук НР 250 G8

2-3 класи НУШ обладнані: мультимедійними дошками, мультимедійними проекторами, МФУ.

В школі відкрита та працює музейна кімната.

Матеріально-технічне забезпечення школи

Ганнівська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів є комунальною власністю. Заклад освіти фінансується із державного бюджету та виконує державне замовлення у наданні освітніх послуг у мікрорайонах с. Ганнівка, с. Рубіжне, с. Кутузівка, р. Облачний, керуючись законами «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Положенням про загальноосвітній навчальний заклад», Статутом школи та іншими нормативними документами, які регламентують роботу навчальних закладів.

Статут школи прийнятий загальними зборами трудового колективу закладу, погоджений з начальником відділу освіти Добропільської РДА, затверджений рішенням сесії Добропільської районної ради.

Заклад освіти забезпечує в межах наданих повноважень доступність та безоплатність освіти на відповідній території.

Заклад розташований за адресою: Донецька обл., Добропільський  р-н, с.Ганнівка, вул. Ходневича, 39б, поштовий індекс 85022.

Будівля школи  – двоповерхова, загальний стан споруди задовільний. Потребує термомодернізації. Загальна площа приміщень 2390 м.кв. Водопостачання централізоване.

Школа обладнана меблями навчальних кабінетів відповідно до потреби на 60%. Загальна оцінка стану збереження меблів у школі - задовільна.

В закладі вугільне опалення, має холодне водопостачання, облаштовано внутрішню вбиральню. Є вбиральня на дворі.

Кількість навчальних комп'ютерів в школі - 22 шт. Школа забезпечена підручниками – на 100%.

Для реалізації освітнього процесу в школі наявний та обладнаний кабінет інформатики, спортивна зала, бібліотека, їдальня, стадіон, музейна кімната.

Шкільне подвір’я впорядковане асфальтом, площадка перед школою – плиткою.

Харчування учнів

Безкоштовно харчуються учні 1-4 класів, учні з малозабезпечених родин, з родин, учасників ООС (АТО),  інші – за рахунок батьків.

Фінансово-господарська діяльність здійснюється відповідно до законодавства та Статуту школи, є одним із важливих чинників діяльності закладу.

Бюджетним фінансуванням забезпечуються у повному обсязі видатки на заробітну плату працівників, розрахунки на поточне споживання енергоносіїв, харчування учнів закладу. Відповідно до перспективного плану роботи школи, який обговорювався всіма учасниками освітнього процесу й затверджувався Радою школи, проводилися ремонтні роботи, відбувалося зміцнення матеріально-технічної бази школи та поповнення методичного забезпечення освітнього процесу.

У закладі створено умови для задоволення освітніх потреб, постійного вдосконалення освіти, підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

Адміністрація школи разом з колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її у робочому стані. Фінансування потреб школи проводиться централізованою бухгалтерією відділу освіти Добропільської РДА. Систематично здійснюється виплата заробітної плати педагогічним працівникам школи. Завдяки злагодженості відповідальних за економію працівників, школа не виходить за ліміти спожитих енергоносіїв.

Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Коридори школи поповнюються новими сучасними стендами, активно проводиться робота по озелененню подвір'я, шкільних приміщень. Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках висаджуються квіти, які протягом літа доглядаються працівниками школи, своєчасно доглядаються дерева, кущі. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на спортмайданчику та навколо школи, винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.