Волонтерська діяльність

2021-2022 навчальний рік

Для педагогічного колективу нашої школи  патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним.

Формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що в моєму класі, школі, місті, країні все мене стосується, все залежить від мене.

Патріотичний напрямок виховання учнів в Ганнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  реалізується через:

- громадянську освіту та громадянське виховання;

- військово - патріотичне виховання;

- правове виховання;

- морально - етичне виховання на основі вивчення традицій українського народу;

• волонтерську діяльність.

В навчальному закладі працює волонтерський загін „Гарячі серця”. На рахунку загону багато корисних справ.

Святим обов’язком дітей є постійний догляд та впорядкування обеліску, Братських могил.

Учні навчального закладу беруть активну участь у проведенні мітингу та концерту на честь дня Перемоги, акції «Ветеран живе поруч», «Пам’ять».

Традиційно кожний рік проводиться тиждень вшанування пам’яті жертв голодомору, в рамках якого – акція жалоби «Засвіти свічку пам’яті».

Учні навчального закладу беруть активну участь у Всеукраїнських благодійних акціях «Назустріч мрії», «Від серця до серця!» Одним із напрямків волонтерської діяльності є – допомога одиноким престарілим людям.

Волонтерська діяльність сприяє встановленню соціальних зв’язків, опануванню дітьми новими навичками, формуванню у них прагнення до відповідальної патріотичної поведінки, моральних та духовних якостей, світогляду справжнього громадянина України.