ІСТОРІЯ ШКОЛИ
Коли добре щось умієте — то того не забувайте,
А чого не вмієте — то того учітеся…
                                 Володимир Мономах

У центрі села Ганнівка на вулиці Ходневича 39 б. знаходиться Ганнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів.

У 1905 р. У селі  Ганнівка відбулася знаменна подія : відкриття школи. Вона була збудована на кошти селян і поміщиків.

У 1907 р. відкрито другий клас Ганнівської школи. Навчання велося російською мовою, викладалися Боже слово, граматика, природознавство, хореографія.

У роки революції школа майже не працювала. Навчання велося три місяці в році.

1932 рік У Ганнівській школі було відкрито вже 7 класів.

У роки війни в будівлі школи розташувався госпіталь. Більша частина випускників,  учителів пішли на фронт.

Післявоєнний час на честь наших загиблих випускників були названі вулиці. Центральна вулиця  має ім’я Станіслава Ходневича. А школа має ім’я героя Другої Світової війни Михайла Буряка.

У 70 – х роках була добудована школа. Побудовані їдальня, спортивна зала.

У 2010 р. було проведено капітальний ремонт опалювальної системи. Замінили дерев’яні вікна на пластикові.

У 2010 р. Зробили капітальний ремонт котельні. Побудовані внутрішні туалети.