Новости: 2825
14.04.2022

Про методичні рекомендації щодо психологічної допомоги та самодопомоги учасникам освітнього процесу

Мультитест ЗНО-2022: українська мова

Яким буде зміст завдань блоку НМТ з української мови?

Мультитест ЗНО-2022: математика

Замість традиційного ЗНО у 2022 році вступники до вишів складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть у комп’ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань: з української мови, з математики та з історії України.

Верховна Рада звільнила від ДПА учнів 11 класу

Цьогорічні випускники звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Про це повідомила народна депутатка Юлія Гришина.

ЗНО та вступна кампанія відбудуться за спрощеною процедурою

У 2022 році ЗНО та вступ до університетів відбудуться за спрощеною процедурою. Про це повідомила секретар Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа.

Як діяти освітянам й учням у разі надзвичайних ситуацій

Чи кожен із нас знає, як діяти у разі надзвичайної ситуації? Чи знаєте ви правила, які можуть зберегти ваше життя, життя учнів, студентів та співробітників, рідних і близьких? Чи не розгубитеся ви у разі надзвичайної ситуації, знаючи правила, якщо практично ніколи не тренувалися?

Від ДПА звільнено учнів 4-х і 9-х класів

Здобувачів початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/22 навчальному році буде звільнено від проходження державної підсумкової атестації.

Увага всім!

З метою належного інформування та обізнаності населення, здобувачів освіти та батьків ознайомлено з пам'ятками, які містять перелік дій у надзвичайних ситуаціях.

Підтримка поруч!

Відчувати тривогу чи навіть переживати панічні атаки у ситуації невизначеності – це природньо. Так само природньо звернутися по підтримку.

Акція "Герої Небесної Сотні в наших серцях..."

Учні 10-11 класів запалили свічки пам`яті та вшанували загиблих хвилиною мовчання.